Serwis rakiet. Profesjonalny naciąg premium monofilament zaprojektowany przez Robina Soderlinga. PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY NACIĄG TENISOWY W EUROPIE!

Tel. 506 144 149

Mail. admin@tenis.mazury.pl

Ze Świata

• Australian Open: szybkie urodzinowe zwycięstwo Kerber
    Wiceliderka rankingu tenisistek Angelique Kerber potrzebowała 58 minut, by pokonać reprezentantkę gospodarzy Kimberly Birrell 6:1, 6:0 w 3. rundzie wielkoszlemowego Australian Open. Niemka polskiego pochodzenia awansem do 1/8 finału sprawiła sobie urodzinowy prezent.
  • Australian Open: 250. wygrany mecz w Wielkim Szlemie i awans Rafaela Nadala
    Wicelider światowego rankingu Rafael Nadal pokonał w Melbourne rozstawionego z numerem 27. reprezentanta gospodarzy Alexa De Minaura 6:1, 6:2, 6:4 w trzeciej rundzie turnieju Australian Open. Był to 250. wygrany mecz hiszpańskiego tenisisty w Wielkim Szlemie.
  • Szarapowa o meczu z Wozniacki: dla takich spotkań trenuję
    Szlagier 3. rundy wielkoszlemowego Australian Open między broniącą tytułu Dunką polskiego pochodzenia Caroline Wozniacki a Rosjanką Marią Szarapową zakończył się wygraną w trzech setach drugiej z tenisistek. "Dla takich spotkań trenuję" - podkreśliła zwyciężczyni.