Kalabrii (Włochy) trwa od piątku (5 października) Europe Tennis Masters U14. W rywalizacji uczestniczy ośmiu najlepszych zawodników Starego Kontynentu, którzy zebrali najwiecej punktów w cyklu turniejowym tego sezonu. Wśród nich jest dwóch Polaków: Filip Pieczonka (Flota Gdynia) i Olaf Pieczkowski (UKS RP Sport Bartąg). Olaf przegrał pierwszy pojedynek w strefie 5/8 wygrał spotkanie i zagra o 5 miejsce w imprezie.

Już sam fakt obecności zawodnika UKS RP Sport jest dużym sukcesem, bo to świadectwo przynależności do ścisłej czołówki europejskiej młodzików. W ćwierćfinale Olaf trafił na Rosjanina. Wygrał pierwszego seta i zanosiło się na niespodziankę.. Niestety dwa następne toczyły się pod dyktando rywala. W kolejnym meczu już w strefie 5/8 olsztynianin zwyciężył Macedończyka Kalina Ivanovskiego i w potyczce o piąte miejsce zmierzy się z Włochem. Filip Pieczonka zagra o siódme miejsce.

 

 

 

Olaf Pieczkowski (Polska)

Ćwierćfinał

- Konstantin Zhzhenov (Roska) 6:2 3:6 0:6

Strefa 5/8

- Kalin Ivanovski (Macedonia) 2:6 6:0 6:2

o 5 miejsce

- Niccolo Ciavarella (Włochy)

Kupuj w Tyger

Sponsor turniejów Tenis 10 w Olsztynie

 

Zamawiając u nas, możliwe dodatkowe rabaty.

Odbiór w Olsztynie (Olimpijska 9a- korty tenisowe),

lub Mrągowie,

nie płacisz za przesyłkę.

Serwis rakiet. Profesjonalny naciąg premium monofilament zaprojektowany przez Robina Soderlinga. PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY NACIĄG TENISOWY W EUROPIE!

Tel. 506 144 149

Mail. admin@tenis.mazury.pl

 

Ze Świata

Copyright Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy © 2013. All Rights Reserved.