>

 

 

CHALLENGE JODŁOWA – REGULAMIN

1. Wszystkie Mecze rozgrywane będą na kortach Jodłowa Olsztyn.

2. Poprzez fakt przystąpienia do rozgrywek każdy z uczestników zobowiązuje się do przestrzegania niniejszego regulaminu.

3. Podstawą do rozegrania meczu jest wpisanie wyzwania na listę wyzwań.

4. Każdy zawodnik będący na liście może wyzwać na mecz gracza będącego o maksymalnie 5 miejsc wyżej. W przypadku wygranej zajmuje jego miejsce, a przegrany przesuwa się o jedno miejsce w dół, natomiast w przypadku przegranej pozostaje na swoim miejscu.

5. Nowy zawodnik, który chce przystąpić do Challenge ma prawo do wyzwania dowolnego gracza z drugiej połowy aktualnej klasyfikacji generalnej W przypadku zwycięstwa zajmuje jego pozycję. W przypadku przegranej rozpoczyna udział w rozgrywkach od ostatniego miejsca. W challenge kobiet nowa zawodniczka zaczyna od ostatniego miejsca.

6. Zawodnik wyzywający zapewnia nowe piłki dowolnej firmy (lub zakupione u organizatora po preferencyjnych cenach?). Zawodnicy dzielą się opłatą za wynajęcie kortu po połowie.

7. Mecze rozgrywane są do wygrania 2 setów (w każdym secie tie-break). Trzeci set rozgrywany jest w formie tie-break do 10..

8. Zawodnik wyzywający ma obowiązek ustalenia daty i godziny meczu oraz zarezerwowania kortu w ciągu 3 dni od dnia wyzwania. W przeciwnym razie zostanie przyznany walkower na korzyść wyzwanego.

9. Zawodnik wyzwany ma obowiązek przedstawić co najmniej dwa terminy rozegrania meczu, przy czym przynajmniej jeden popołudniowy.

10. W przypadku braku terminu dogodnego dla obydwu graczy wyzywający ma obowiązek dostosować się do terminu podanego przez zawodnika wyzwanego.

11.Mecz powinien być rozegrany w terminie nie dalszym niż 7 dni od daty wyzwania.

12.Walkower może być wpisany najwcześniej po trzech dniach od terminu wyzwania.

13.Decyzja o anulowaniu meczu ma charakter wyjątkowy i może być podjęta tylko przez organizatora.

14.Zawodnik wygrywający wchodzi na miejsce przegranego, który spada w rankingu o jedno miejsce.

15.Zawodnik, który przegrał mecz może wyzwać swojego zwycięzcę nie wcześniej niż po upływie 2 tygodni od rozegrania meczu.

16.Zawodnik wygrywający w ciągu 2 dni od zakończenia meczu nie może zostać wyzwany. 17.Zawodnik przegrywający w ciągu 2 dni od zakończenia meczu nie może wyzwać innego zawodnika.

18.Jeżeli w momencie zakończenia meczu jest dwóch lub więcej chętnych do wyzwania przegrywającego, pierwszeństwo ma gracz najdłużej oczekujący.

19.Każdy uczestnik ma prawo do 14 dni urlopu. Najkrótszy jednorazowy okres to 7 dni.

20.Na zakończenie sezonu może być rozgrywany turniej MASTERS, w którym weźmie udział 8 najwyżej sklasyfikowanych zawodników.

21.Wszystkie kwestie sporne rozstrzygać będzie organizator.

22.Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w regulaminie.

23. Zalecane godziny rozgrywania meczy; w dni powszednie do godz. 17,00 , na swoich stałych godzinach rezerwacji lub zwolnionych godzinach stałej rezerwacji. W dni wolne od pracy do godz. 11,00 lub późnych popołudniowych (turnieje na kortach)

24. Ustalenie kolejności listy startowej Challenge nastąpi na podstawie klasyfikacji końcowej Ligi Jodłowa 2015.

Kupuj w Tyger

Sponsor turniejów Tenis 10 w Olsztynie

 

Zamawiając u nas, możliwe dodatkowe rabaty.

Odbiór w Olsztynie (Olimpijska 9a- korty tenisowe),

lub Mrągowie,

nie płacisz za przesyłkę.

Serwis rakiet. Profesjonalny naciąg premium monofilament zaprojektowany przez Robina Soderlinga. PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY NACIĄG TENISOWY W EUROPIE!

Tel. 506 144 149

Mail. admin@tenis.mazury.pl

 

Ze Świata

  • ATP w Atlancie: Hurkacz zrezygnował ze startu
    Hubert Hurkacz wycofał się z udziału w rozpoczynającym się w poniedziałek turnieju ATP w Atlancie (pula nagród 695 tys. dol.). Polski tenisista tą imprezą miał zainaugurować rywalizację na kortach twardych w drugiej części roku.
  • Marcin Matkowski chwali Huberta Hurkacza: jest 100-procentowym profesjonalistą
    Marcin Matkowski był gościem Piotra Kędzierskiego w "Onet Rano.". Tenisista wypowiedział się m.in. na temat Huberta Hurkacza. - Jest 100-procentowym profesjonalistą. Jedyną osobą w Polsce, do której mógłbym go porównać, to Łukasz Kubot – ocenił Matkowski. - To, w jaki sposób Hubert się prowadzi i jak jego kariera się rozwija, powinno być przykładem dla wszystkich przyszłych zawodników – stwierdził tenisista. Chcesz dowiedzieć się więcej? Kliknij tutaj: vod.pl.
  • US Open: rekordowa pula nagród w wysokości ponad 57 milionów dolarów
    Pula nagród w tegorocznym tenisowym US Open w Nowym Jorku wyniesie ponad 57 milionów dolarów, co jest rekordem tego turnieju - poinformowali w czwartek organizatorzy. To również najwięcej spośród wszystkich imprez wielkoszlemowych.

Copyright Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy © 2013. All Rights Reserved.